logo

מידע וחדשות

התמחות לסטודנטים

סטודנטים שנה ב' או ג'? בואו לקבל את כרטיס הכניסה שלכם לעולם העבודה!!! בואו להתמחות.

שדרוג קו"ח חינם ומהבית

מעוניינים לשדרג את קורות החיים ולהפוך אותם ליותר אטרקטיביים? לחצו כאן!!!

 

מאגר משרות עדכני הכולל משרות בתחומים שונים המתעדכנים באופן שוטף.
מרגישים תקועים?מרכז הצעירים החממה עוזר לכם להתקדם בעזרת סדרת קאוצ'ינג אישית של עשרה מפגשים. לחצו כאן לפרטים
חולמים לפתוח עסק? רוצים להיות עצמאיים?אנחנו כאן כדי לעזור לכם. מרכז הצעירים החממה שמח להעמיד לרשותכם מומחי יזמות עיסקית.
ארכיון חדשות
אירועים ופעילויות
מלגות לסטודנטים
מאגר משרות
יעוץ והכוון לבחירת מקצוע
יעוץ והכוון תעסוקתי
התמחויות לסטודנטים
זכויות והטבות לצעירים

סדנה לבחירת מקצוע לחיים

 עבור מי מיועדת הסדנה?

לסדנא מוזמנים צעירים אשר נמצאים בצומת דרכים ומתלבטים בנוגע לבחירת מקצוע, וגם כאלה שמעוניינים לרכוש כלים וידע להתנהלות נכונה ובניית מסלול קריירה מוצלח.

 

מהי הסדנה?

הסדנה היא סדנה לבחירת מקצוע לחיים.

 בסדנה מקבלים הצעירים כלים לקבלת החלטות, שיטות לבחירת מקצוע וניהול נכון של הקריירה. אנו נותנים להם את כל הכלים, השיטות והאמצעים ללמוד בעצמם איך מקבלים החלטה, איך בוחרים מקצוע ואיך מנהלים קריירה בצורה נכונה.

השאלה המרכזית עליה נענה בסדנה היא " מי/ מה אני רוצה להיות שאהיה גדול".

הלימודים בהקשר זה הם אמצעי להגשמת המטרה התעסוקתית, הם בעצם עוד כלי בדרך להגשמת ה"אני התעסוקתי".

 יתרון ברור של שיטת עבודה כזו היא הלמידה של כלים ומודלים אפקטיביים שיכולים לשמש את הצעיר לאורך כל הקריירה שלו. כלומר – זוהי אינה חלטה חד פעמית.

 לאורך המסלול התעסוקתי אנו חווים מספר צמתי דרכים ולא פעם ניצבים בפני קבלת החלטות. הכלים והשיטה אותה אנחנו לומדים בסדנה יכולים לשמש את הצעיר שוב ושוב.

 

אז איך עושים את זה?

בדומה לתהליך הייעוץ הפרטי, בסדנה אנחנו עובדים לפי מודל המתחלק לשניים:

 מידע על עצמי ומידע על עולם המקצועות.

 

  1. מידע על עולם המקצועות

v      בסדנה נלמד על עולם האקדמיה – נערוך סדר וארגון בכל מה שקשור ללימודים, הכשרה מקצועית, עולם האקדמיה ונעבור בפירוט על כל המושגים החשובים הקשורים לכך.

v      נלמד איך חוקרים את עולם המקצועות הרחב. נלמד איך להרחיב את מעגל הידע שלנו על עולם התעסוקה, איך חוקרים מקצוע ספציפי ועוד.

 

  1. מידע על עצמי

v      בחלק זה של הסדנה נעסוק באיסוף מידע על עצמי ותרגום מידע זה לזהות תעסוקתית.

v      באמצעות שאלונים וכלים ייחודים שפותחו במיוחד לסדנה נגלה נטיות תעסוקתיות, נגבש רשימת שיקולים אישית ונעלה חוזקות וכישורים.

 

 

הסדנה שלנו היא אמנם סדנה קבוצתית אך הצעיר מקבל ליווי אישי ופרטני לאורך כל התהליך מתוך ההבנה של הייחודיות, המורכבות והצרכים של כל אחד ואחד. צעיר שחש שהוא זקוק לעוד מפגשים אישיים ולווי נוסף בתהליך מזמן לקבוע מפגשי ייעוץ פרטניים בנוסף עם יועצת קריירה במרכז הצעירים "החממה". במרכז הצעירים החממה מקבל הצעיר מענה הוליסטי ולווי לאורך כל הדרך. מבחירת המקצוע, על לבניית תכנית עבודה ואפילו בהוצאתה לפועל – שדרוג קורות החיים בהתאמה לעולם העסקי שנבחר, הכנה לראיונות עבודה, הדרכה וסיוע לחיפוש עבודה בתחום המבוקש ועוד. החממה הינה גוף עירוני בעל שותפויות וקשרים על מגון רחב של מוסדות לימוד, מכוני אבחון, פסיכומטרי וגופים נוספים. הקשר ההדוק מאפשר לנו לפתוח לצעירים דלת להכשרות מקצועיות לימודים אקדמיים ועוד ולהיות מחוברים כל הזמן לשינויים ב"שטח", להישאר מעודכנים וקבל את המידע הרלוונטי ביותר נכון לעכשיו.  הסדנה לבחירת מקצוע של החממה היא סדנה אובייקטיבית ואינה מוטת לטובת גוף, מוסד או ארגון כלשהו מה שמאפשר הצגת כל האפשרויות והאלטרנטיבות באופן שווה.

 

להרשמה יש ליצור קשר עם רכזת תחום השכלה גבוהה:  יעל  yael@hamama.org.il

או בטלפון 03-9074720/2

 

השאירו פרטים ונשוב אליכם

simply-smart.com